Czym się zajmuje Ann-med?

Ann-med Anna Kosicka – indywidualna praktyka pielęgniarska oraz indywidualna specjalistyczna praktyka pielęgniarska w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego – oferuje kompleksową opiekę pielęgniarską nad Pacjentami w ich miejscu zamieszkania.

Wiem z jakim stresem i niedogodnościami dla osób chorych wiąże się pobyt w placówkach opieki zdrowia. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że opieka nad chorymi w domu wymaga wiele poświęceń i zaangażowania ich najbliższych. Wychodząc naprzeciw tym problemom Ann-med wspiera Pacjentów i ich rodziny profesjonalną opieką pielęgniarską, objemującą wykonywanie zabiegów higienicznych, dbanie o odżywianie i aktywność fizyczną Pacjentów, monitorowanie ich stanu oraz wykonywanie specjalistycznych zabiegów pielęgniarskich. Cały zakres oferowanych usług zaprezentowany jest tutaj.

Ann-med świadczy swoje usługi jako praktyka zawodowa wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu pod nr 202923 – P-28. Działalność podlega nadzorowi Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu. Zachęcamy również do zapoznania się z kwalifikacjami tutaj.

 

Zapraszamy do korzystania z usług Ann-med!

Anna Kosicka

mgr pielęgniarstwa

 

 

Dodaj komentarz