Czym się zajmujemy?

Ann-med oferuje kompleksową opiekę pielęgniarską nad Pacjentami w ich miejscu zamieszkania, a także dodatkową opiekę pielęgniarską w placówkach opieki zdrowotnej na terenie Poznania.

Wiemy z jakim stresem i niedogodnościami dla osób chorych wiąże się pobyt w placówkach opieki zdrowia. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że opieka nad chorymi w domu wymaga wiele poświęceń i zaangażowania ich najbliższych. Wychodząc naprzeciw tym problemom Ann-med wspiera Pacjentów i ich rodziny profesjonalną opieką pielęgniarską, objemującą wykonywanie zabiegów higienicznych, dbanie o odżywianie i aktywność fizyczną Pacjentów, monitorowanie ich stanu oraz wykonywanie specjalistycznych zabiegów pielęgniarskich. Cały zakres oferowanych usług zaprezentowany jest tutaj.

Aby ułatwić naszym Pacjentom umawianie wizyt na naszej stronie internetowej oddaliśmy do użytku system rezerwacji wizyt online. Może być on szczególnie przydatny dla osób chcących umówić wizytę jednorazową. Dla naszych stałych Pacjentów oferujemy pakiety opieki krótko- i długoterminowej.

Ann-med świadczy swoje usługi jako praktyka zawodowa wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu pod nr 202923 – P-28. Nasza działalność podlega nadzorowi Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi kwalifikacjami tutaj.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Anna Kosicka

mgr pielęgniarstwa

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *