Zbadaj poziom cholesterolu w domu

Co roku 175 tys. Polaków umiera z przyczyn kardiologicznych. Zadbaj o siebie i swoich bliskich! Zbadaj poziom cholesterolu, glukozy i ciśnienia tętniczego krwi bez wychodzenia z domu! Umów wizytę pielęgniarską online. Przyjedziemy do Ciebie w dogodnym terminie, badanie trwa 5 minut i (prawie) nie boli, a może uratować Ci życie i zdrowie! Do badania wystarczy jedna kropla krwi z palca.

Od 125 do 150 tys. Polaków choruje na hipercholesterolemię (nadmierny poziom cholesterolu we krwi), a leczonych jest tylko 3 tys. osób. Tymczasem, jak szacują lekarze, leczenie aż 90% chorych może ograniczać się do przyjmowania jednej tabletki statyny dziennie. Nieleczona hipercholesterolemia może natomiast skracać życie o 20-30 lat!

Jeżeli do tej pory Ty lub ktoś z Twoich bliskich usprawiedliwiał się brakiem czasu na badanie i kolejkami do przychodni, to po przeczytaniu tego posta te tłumaczenia są już nieaktualne. Wejdź na stronę www.ann-med.pl/umow-wizyte i wybierz dogodny dla siebie termin.

Koszt wizyty jest zależny od liczby osób w jednym miejscu do badania i wynosi:
– 1 osoba – 40 zł
– 2 osoby – 60 zł
– 3 osoby – 75 zł
– za każdą kolejną osobę – 15 zł

Badanie wykonywane jest z krwi włośniczkowej z palca, z jednego nakłucia, badany jest poziom cholesterolu całkowitego i glukozy.
W przypadku przekroczenia poziomu cholesterolu całkowitego konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki z krwi żylnej w laboratorium i konsultacja lekarska celem dalszego leczenia.

Dodaj komentarz